MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8225448
nr 822 5448
Sekretär
Italien, Barockstil, längd: 75, djup: 40, höjd: 88
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:59:43
800 kr
500 kr
800 kr